Aşk Koçu – İlişki Danışmanı -E-mail Danışmanlık Paketi

4 Nisan 2019

Merhabalar ,

İlişkilerinizde neyin ters gittiğini merak ediyor ama bir türlü cevap bulamıyorsanız yanlız değilsiniz.

Kadın yada erkek eğer sevgiliniz yada eşinizle ilgili bir problem yaşıyorsanız bu hizmetten muhakkak faydalan malısınız.

Hayatımızda mutlu giden beraberliğimizde bir anda çatlaklar oluşması zaman zaman kaçınılmaz olmaktadır ve çoğu zaman ne yapacağımızı göremeyiz.

Zaman zaman bütün bilgi ve tecrübelerimizin yetersiz geldiğine ve içinde bulunduğumuz durumdan bir türlü kurtulamadığımızı fark ederiz.

Özellikle, eğer sevgilimiz yada eşimiz bize her zamankinden farklı ve soğuk davranıyorsa bir türlü eskisi gibi heyecanlı ve dinamik bir ilişki yada evlilik yaşamıyorsak en sonunda büyük bir depresyona bile girebiliriz.

Elbette, içinde bulunduğumuz durumla ilgili arkadaşlarımız bize tavsiye vermeye çalışırlar ama her kez kendi yaşadığı tecrübelere göre fikir verir ve bu bizim ilişkimizde işleri yoluna koyacak doğru cevap olmayabilir ve işler daha da güçleşmeye başlayabilir.

Bu gibi durumlarda bilmemiz gereken şeylerden biri erkeklerin ve kadınların farklı psikolojilere sahip olduğu ama herkesin çözümü kendi psikolojisine göre değerlendirip bulmaya çalıştığıdır.

Halbuki olayları karşımızdaki sevgilimiz yada eşimizin gözüyle de görmemiz gerekir ama çoğu zaman bunu başaramayabiliriz.

Bütün bunların yanı sıra zamanla ilişkimizin ritmi bozulmaya başladığında artık sevilmediğimizi yada önemsenmediğimizi düşünmeye başlarız ve derken zaman zaman şiddetli patlamalar yaşarız ve buda ilişkimizi daha da bir derinden sarsar.

Kontrolden çıkmış bir ilişkide hata genellikle hem bizde hemde sevgilimiz yada eşimizde dir yani herkesin bunda payı vardır.

Bunu itiraf etmek istemezsiniz ama ilişki kendi kendine de bozulmamıştır.

Belkide aranızdaki eski heyecanlar artık bıkkınlığa ve rutine dönüşmeye başladı ve artık belkide bitme noktasına geldi yada onun sizi eskisi gibi sevmediğini düşünmeye başladınız.

Sorununuz ne olursa olsun çözümü var. Biraz bilgi ve biraz tecrübe etmekle sorunlarınızın ortadan kalkmasını ve eski mutluluğunuzu geri kazanmayı istiyorsanız merak ettiğiniz her şey hakkında samimi bir şekilde kendinizi ifade ederseniz e-mail danışmanlığı paketiyle ilişkiniz hakkında yaşadığınız sorunlarla ilgili bilmek istediğiniz cevapları yani çözüm yollarını size sunabiliriz.

E-mail danışmanlık paketi hizmeti akşam 7:00 den itibaren başlamaktadır.

Siz paketi satın aldıktan sonra flirtmaster_karizma@outlook.com mail adresine sorununuzla birlikte açık bir dille kendinizi ifade ederseniz ve akşam 7:00 den itibaren ne zaman uygun olduğunuzu da belirtirseniz akşam 7:00 dan itibaren sizinle mail yoluyla temasa geçeceğimi belirtirim.

Bir saat sürecek eğitim paketi ile ilgili fiyatımız 1 saatlik olarak 75 TL gibi küçük bir rakamdır.  

Eski Mutluluğunuza Kavusma İsterseniz Biz Size Yardım Etmeye Hazırız!

Aşk Koçu , E-mail paketini satın almak için sepete ekleye tıkla !

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir