Bir Kızı Nasıl Etkilersin?

4 Ekim 2017

Bir Kızı Nasıl Etkilersin?

Bir kızı etkilemek  istiyorsanız sözde dolu fakat gerçekte boş adam olmayın 🙂 

 

 

Erkek adam sözü diye bir şey var . Eğer söylediğiniz sözlerinizle uyumlu bir davranış şekliniz yoksa  kızı kaybetmeniz saniyeleri geçmez.

Çoğu erkeğin yaptığı tek şey kızı etkilemek için onlarca numaraya başvurmasıdır . Ama kızlar bu etkileme numaralarının farkındadır ve kanmazlar . 

Erkeğin gerçekten kaliteli bir erkek olup olmadığını anlamaya çalışırlar . Onun için bir çok detaya dikkat ederler. 

 

Ama çoğu erkeğin en büyük hatası  kıza kendilerini kanıtlama çabası içinde hareket edip kızın onu seçmesi için ellerinden gelen her türlü numarayı yapmalarıdır .

 

Bir türlü kendileri olamazlar  ve gittikçe yapmacık bir tavır sergilemeye başlarlar . Çok havalı konuşmaya  ve ne kadar harika biri olduklarına dair direk cümleler kullanmaya ve kıza kendilerini kanıtlamaya çalışırlar .

 

Akıllarındaki tek amaçları ise o kızı elde etmek  yada yatağa atmaktır .  Bunun hemen olacağını zannederler .

 

Halbuki , olması gereken şey  kızı etkilemeye çalışmadan  ,  sert ve kasıntı bir hava vererek cool olma çabası içine girmeden , sakin ve neşeli , hiç bir şey kanıtlamaya çalışmayan  son derece doğal ve  kendiyle barışık biri olabilmektir. 

 

Kız tabii ki bunuda anlıyacaktır çünkü kendisini etkilemeye çalışmadığınız için bu onu şaşırtacaktır .  Neden ? Çünkü çoğu erkek onun peşinden koşarken siz gayet rahat ve neşelisiniz  çok umursamıyorsunuz   ayrıca , kasıntı değilsiniz. 

İşte kızların tam olarak aradığı şey bu .

Kızlar ilişki oyununda neden her şeyi zamana bırakırlar . Çünkü , bir şeylerin hemen  olmasını beklemezler ve zamanla tanımaya çalışırlar . 

Ve çekim oluştuğu zamanda  biraz daha o kişiye ısınırlar … Herşey kademeli ve yavaş yavaş gerçekleşir. 

KAMPANYA  8 Lİ  SET : 

974 sayfa

Kızlarla Konuşma Sırları  + Online Flört Ve Tüm Sırları  +  Flört Teknikleri Tüm Sırlar ( Erkekler İçin)+ Kızlarla Tanışma Sırları  +   Kızlarla Telefon Ve Mesajlaşma Teknikleri  + Eski Sevgiliyi Geri Kazanın +Karizma Ve Baştan Çıkarma Sanatı   +  Alfa Erkek Ve Kadınları Baştan Çıkarmanın Tüm Sırları 

814 TL      149 TL 

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir