Bir Kızla Nasıl Tanışılır ?

6 Ekim 2017

Bir Kızla Nasıl Tanışılır ?   

Kızlarla tanışmak aslında sandığımız kadar zor bir şey değildir.  Ama insan egosuna zarar gelmesinden korktuğu için gerekli olan adımları atamaz ve kızlarla tanışamaz. 

Kızlarla tanışabilmek için yaklaşma korkusunun üstesinden gelmek gerekir .

Bununla ilgili bir çok çarpıcı detayı yakında çıkacak  Kızlarla Tanışma Anları  kitabında tüm detaylarıyla ele aldık . 

Sizin yapmanız gereken bazı hazırlıklar vardır bu yaklaşma korkusunu yenebilmek ve istediğiniz ortamda son  derece etkili bir şekilde kıza yaklaşıp tanışabilmek için .

Eğer  son derece kendinizden emin adımlara sahipseniz cesaretli olursunuz ve buda konuşmalarınıza ve davranışlarınıza yansır .

Ama bu cesareti kazanabilmek içinde elbette üzerinde çalışmanız gerekir . 

Ve en önemli olan diğer hususlardan bir taneside sosyal açıdan son derece gelişmiş olmanız ve sosyal bir ortamınızın hali hazırda var olmasıdır .

İnsan ilişkilerinde  iyi değilseniz ve utangaç bir yapınız varsa  yeni tanışmaya gideceğiniz kız üzerinde  cesaretli hareket edemeyebilirsiniz. 

Sonuç olarak  girişimleriniz başarısız olur . 

Kızlar bir erkekte öz güven ararlar   peki neden ?  Çünkü özgüven , sosyal açıdan ,  iş hayatı açısından  ve alınan kararları uygulamak açısından hep olması gereken bir karakter özelliğidir. 

Bir çok erkeğin   ilk başta çok büyük bir özgüven sergileyip daha sonra kızların testlerinden kaldığını görürüm  bunun nedeni  bir çok erkeğin kızların testlerinden haberinin olmamasıdır .

Özgüven sergilerken birden özgüvensiz bir davranış kalıbı içine girerler   ve sonunda da kız onlardan soğur .

Bir kızla sadece tanışmış olmanız  sizin onunla bir birliktelik yaşayacağınız  anlamına gelmez   . Karakterinizin yani kısacası sizin dışarıya nasıl yansıdığınızın önemli olduğunu bilmeniz gerekir. 

 

Kızlar nasıl test ederler bunu bilmeniz gerekir .

 

Onlarla tanışırken  korkularınızı kontrol altına almanız gerekir .

 

Kızdan  daha az bir statü göstermemeniz gerekir .

 

Ezik erkek davranışlarından kaçınmanız gerekir .

 

Kılık kıyafetinizin düzgün olması gerekir .

 

Her zaman güler yüzlü hareket etmeniz gerekir .

 

Hiç bir zaman  kasıntı bir tip olarak kızın karşısına çıkmamanız gerekir .

 

Kendinizi ispatlama çabası içine girmemeniz gerekir .

 

Bulunduğunuz ortamda bütün kızlarla tanışma yada  çıkma ihtimaliniz olmaz ama  gerekli olan kriterlere dikkat ederseniz  istediğiniz gibi bir beraberlik yaşama ve kızların sizden çok fazla hoşlanması ihtimalini  oldukça yükseklere taşırsınız. 

 

KAMPANYA  8 Lİ  SET : 

974 sayfa

Kızlarla Konuşma Sırları  + Online Flört Ve Tüm Sırları  +  Flört Teknikleri Tüm Sırlar ( Erkekler İçin)+ Kızlarla Tanışma Sırları  +   Kızlarla Telefon Ve Mesajlaşma Teknikleri  + Eski Sevgiliyi Geri Kazanın +Karizma Ve Baştan Çıkarma Sanatı   +  Alfa Erkek Ve Kadınları Baştan Çıkarmanın Tüm Sırları 

814 TL      149 TL 

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir