Cool Erkek Nasıl Olur ?

1 Kasım 2017

Cool Erkek Nasıl Olur ? 

Bir kızla tanıştıklarında cool  olma çabası içine giren bir çok erkeğe şahit olmuşumdur . 

Kızı etkilemek için cool bir hava yaymaya çalışırlar ama  birde kasılmaya başlarlar . Çünkü , o anda kızın haklarında ne düşündüğünden bir türlü emin olamazlar . 

İşte bu kasma hali erkeğin hata yapmasını sağlar . 

Peki bu hata nedir ?  

Cool olmaya çalışırken gözden kaçırdığımız nokta  aslında o sırada kıza kendimizi beğendirmek için böyle hareket etmemizden kaynaklanır .

Halbuki kızlar kasıntı erkekleri sevmezler . 

Ve en önemli gerçeklerden biri  ise kızlar böyle kasıntı erkekleri hemen farkederler. 

Böylece  o erkek kısa süre içinde kontrolden çıkmaya ve hata yapmaya başlar . 

Kızın gözüne bile bakamazlar  çünkü  kız ne kadar güzelse erkeğin özgüven ve cesareti o kadar düşük olur . Kızın onu beğenmeyeceğini ve istemeyeceğini düşündüğü için bu böyle olur ve kızın yanında erkek bir türlü rahat olamaz .

Aklındaki tek düşüncesi ise kıza olumsuz gelecek her hangi bir özelliğini yansıtmamak ve kendini mümkün olduğunca en iyi şekilde göstermeye ve beğendirmeye çalışmaktır .

Maalesef ki bu şekilde bir yaklaşım kızlar söz konusu olduğunda erkeği  tam bir ezik gibi gösterir. 

Bu yüzden kızın yanında iken daima sert görüntünüzü kırıp   sempatik ve güleryüzlü bir ifade taşımaya çalışın ve kızın her dediğini onaylar bir şekilde kızla sohbet etmeyin .

Kendi düşüncelerinizi de yeri geldiğinde ifade edin ve kızın sizi beğenip beğenmemesi hiç bir zaman önceliğiniz olmasın. 

Ve bu şekilde yaparken elbette her şeyde muhalefet ediyor gibi de davranmayın  ve kalibrasyon’a dikkat edin. 

Unutmayın  konumuz sadece kızları elde etmek değil aynı zamanda da kalıcı ve etkileyici bir kişiliğe sahip olmak ve uzun soluklu beraberliklere adım atmak . 

KAMPANYA  8 Lİ  SET : 

974 sayfa

Kızlarla Konuşma Sırları  + Online Flört Ve Tüm Sırları  +  Flört Teknikleri Tüm Sırlar ( Erkekler İçin)+ Kızlarla Tanışma Sırları  +   Kızlarla Telefon Ve Mesajlaşma Teknikleri  + Eski Sevgiliyi Geri Kazanın +Karizma Ve Baştan Çıkarma Sanatı   +  Alfa Erkek Ve Kadınları Baştan Çıkarmanın Tüm Sırları 

814 TL      149 TL 

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir