Duyuru!

10 Nisan 2019

Merhabalar ,

Ben Master JACK , tabii ki bu bir takma isim, Ama ne bileyim sanki daha gizemli gibi geliyor bana:) Neyse, size yardımcı olmak için buradayım. Kitaplarım emsalleriyle kıyaslandığında tam aradığınız kitaplar diyebilirim ve bilmek istediğiniz her şeyi kitaplara bir bir yazdım. Tam bir profesyonel olacaksınız demedi demeyin.

Dipten yukarılara çıkmanın kıymetini sizde benim gibi bilmek isterseniz önce kendinizi geliştirin derim. Boş bir beyinle hiç bir şey olmuyor arkadaşlar.

Önce öğrenirsiniz sonra inanılmaz noktalara gelirsiniz ve her yaptığınız şeyi bilerek ve zevk alarak yaparsınız.

Bu arada ödeme alt yapımız değişti ve bundan sonra shopier.com ödeme alt yapısı ile çalışıyor olacağız.

Aldıkları komisyon oranları düşük olduğu için shopier bize daha uygun geldi ve e-kitaplarımızın tekli fiyatları değişmemekle birlikte kampanyalı olarak sattığımız e-kitapların fiyatlarını neredeyse yarı yarıya düşürdük.

Size de uygun geleceğini düşünüyoruz ve ilgilenen herkesin alabileceği fiyatlarla sunuyoruz.

Bu arada odaklıpazar ile artık çalışmıyoruz ve google aramalarınızda odaklıpazar da reklamlarımızı görürseniz haberiniz olsun diye ayrıca buraya not düşmeyi uygun gördük.

Özellikle, kampanyalı olarak sunduğumuz e-kitaplarımız diğer yerlerde bulamayacağınız kadar eşsiz bilgilerle dolu ve bir çok sitede bulunan emsallerinden hem sayfa sayısı ( neredeyse 4 -5 katı kadar fazla sayfa sayısına sahip) hemde fiyat olarak siz alabilesiniz diye çok uygun fiyata sunuluyor.

Kesinlikle kandırmaca reklamımız bulunmamakta ve sizi tatmin edecek kadar detaylı ve anlık kullanabileceğiniz bilgilerle dolu e-kitaplar sunuyoruz ve bu e-kitapları shopier gibi 6.000 den fazla üyesi olan ve güvenle alışveriş yapabileceğiniz bir ödeme alt yapısına sahip firmanın satış kanalıyla satıyoruz.

E-kitaplarla ilgili merak ettiğiniz yada bilmek istediğiniz şeyler varsa flirtmaster_karizma@outlook adresinden sormanızı tavsiye ederim.

Ayrıca, Kadın erkek ilişkileri hakkında merak ettiğiniz soruları da çekinmeden sorun. Fazlasıyla tatmin edici cevaplar alacaksınız.

Ayrıca, dijital e-kitaplarımızla bir çok kişi kendini geliştirip istedikleri ilişkileri yakalama fırsatını buldular.

Sizede tavsiye ederim, hem eğlenin hemde kendinizi geliştirin…

Sevgilerle,

Master JACK

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir