Duyuru!

10 Nisan 2019

Merhabalar ,

Merhaba, Ben Cenk Ünalan ,

Süpriz! Üye olan ve Yorum yapan her 5 kişiden birine seçtiğimiz bir e-kitabı hediye olarak mail adresine gönderme kararı aldık.

Bu arada , aklınızın bir köşesinde takılı olan tüm sorularınızın cevabını bulabileceğiniz tek adrestesiniz. A dan Z ye Kadın Ve Erkek ilişkileri hakkında içinden çıkamadığınız tüm her şey bu sitede.

Bu tarz e-kitaplar Türkiye de pek bulunan e-kitaplar değil ve eğer bir şekilde aramalarınız sonucu rastladığınız web sitelerindeki bilgilerden yada web sitelerinden satılan e-kitaplardan tatmin edici sonuçlar alamadıysanız muhakkak e-kitaplarımızı okumanızı tavsiye ederim.

Tatmin edici bilgilere ulaşacağınız gibi tamamen sorunlarınızı çözmeye odaklı bilgiler olduğuna şahit olacaksınız.

E-kitaplar hem okuması eğlenceli hemde hayat boyu kişiliğinizin kalıcı bir parçası olacak nitelikte anında öğrenebileceğiniz bilgilerle dolu.

Bu arada ödeme alt yapımız değişti ve bundan sonra shopier.com ödeme alt yapısı ile çalışıyor olacağız.

Aldıkları komisyon oranları düşük olduğu için shopier bize daha uygun geldi ve e-kitaplarımızın tekli fiyatlarını ve kampanyalı olarak sattığımız e-kitapların fiyatlarını büyük oranda düşürdük.

Size de uygun geleceğini düşünüyoruz ve ilgilenen herkesin alabileceği fiyatlarla sunuyoruz.

Bu arada odaklıpazar ile artık çalışmıyoruz ve google aramalarınızda odaklıpazar da reklamlarımızı görürseniz haberiniz olsun diye ayrıca buraya not düşmeyi uygun gördük.

Özellikle, kampanyalı olarak sunduğumuz e-kitaplarımız diğer yerlerde bulamayacağınız kadar eşsiz bilgilerle dolu ve bir çok sitede bulunan emsallerinden hem sayfa sayısı ( neredeyse 4 -5 katı kadar fazla sayfa sayısına sahip) hemde fiyat olarak siz alabilesiniz diye çok uygun fiyata sunuluyor.

Kesinlikle kandırmaca reklamımız bulunmamakta ve sizi tatmin edecek kadar detaylı ve anlık kullanabileceğiniz bilgilerle dolu e-kitaplar sunuyoruz ve bu e-kitapları shopier gibi 6.000 den fazla üyesi olan ve güvenle alışveriş yapabileceğiniz bir ödeme alt yapısına sahip firmanın satış kanalıyla satıyoruz.

E-kitaplarla ilgili merak ettiğiniz yada bilmek istediğiniz şeyler varsa flirtmaster_karizma@outlook adresinden sormanızı tavsiye ederim.

Ayrıca , 0555 376 43 78 watsapp danışma hattından e-kitaplar hakkında bilmek istediğiniz yada aklınıza takılan her şeyi bize çekinmeden sorabilirsiniz.

Ayrıca, Kadın erkek ilişkileri hakkında merak ettiğiniz soruları da çekinmeden sorun. Fazlasıyla tatmin edici cevaplar alacaksınız.

Ayrıca, dijital e-kitaplarımızla bir çok kişi kendini geliştirip istedikleri ilişkileri yakalama fırsatını buldular.

Sizede tavsiye ederim, hem eğlenin hemde kendinizi geliştirin…

Sevgilerle,

Cenk Ünalan

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir