Eski Sevgiliyi Geri Kazanma

7 Temmuz 2017

Eski sevgiliyi geri kazanma sandığımız kadar kolay bir şey deyil ama tamamende imkansız deyil …

 

Daha önce bir beraberliğiniz vardı ve güzel anılar yaşadınız ve sonra ne olduysa ayrılığın eşiğine geldiniz ve sonra ayrıldınız

 

ve bunu bir türlü kabullenemiyorsunuz .

 

Size geri dönmesini istiyorsunuz ama hiç bir çabanız sonuç getirmiyor .

 

Aslında olayları en başından incelemek gerekli , acaba sizden neden ayrıldı ? hiç düşündünüzmü neden ?

 

 

 

Belkide onun üzerine çok düşüyordunuz  yada çok kıskançtınız …belkide onu hergün arıyordunuz ve ona mesajlar yazıyordunuz .

 

Ve derken bir gün birden ortadan kayboldu .

 

Artık telefonlarınıza çıkmak istemiyor ve hiç birşey eskisi gibi deyil…

 

Genelde beraberlikler yeniyken kızlar ve erkekler  her zaman en iyi taraflarını göstermeye çalışırlar ve olumsuz olan taraflarınıda gizlemeye çalışırlar böylece kimse birbirini tam anlamıyla başta tanıma fırsatı bulamaz.

 

Fakat beraberliğin ilerleyen kısımlarında  sevdiğimiz kızın beğenmediğimiz taraflarınında olduğunu fark ederiz .

 

Ve tabiiki bizimde gizlediğimiz taraflarımızı zamanla oda görmeye başlar .

 

İlişkinin ilk başlarında öz güvenimiz gayet yüksektir .

 

Ama zamanla ilişkide baskın olan taraf deyil ezik olan taraf olur bazılarımız ve kontrol altına alınırız  ve güçlü bir karakter sergileyemeyiz.

 

Kadınlar güçlü erkeklere çekim duyarlar buda baskın bir karakterin olmasını gerektirir .

 

Ve  zamanla sergilediğimiz özgüvensizliklerimiz bir gün karşımızdaki kızın bizden soğumasına neden olur .

 

Bir ilişkide eğer yeterince kontrol sahibi olamıyorsanız ve liderlik özelliği yansıtamıyorsanız ve kızı hayatınızın merkezine yerleştirmeye başlayıp onu herşeyiniz yapıyorsanız ve gün içinde 10 kere arayıp her saniye mesaj  atıyorsanız ve sürekli yanında olmak istiyorsanız ve kendinizi hiç özletmiyorsanız  zamanla ilişkinin sıkıcı bir hal  alması ihtimalini yükseltiyorsunuz  demektir.

 

İlişkideki heyecanın azalması ve tahmin edilebilme olgusu  ve kızı hayatınızın bir parçası deyilde merkezine yerleştirme arzusu  zamanla size ayrılık olarak geri döner .

 

Ve sonra ne oldu da ayrıldık diye düşünüp bu ayrılığa bir anlam veremezsiniz .

 

Çaresi ise kızın beynindeki size karşı alışkanlık yapan olumsuz ritmi bozmaktır . yani  3 hafta boyunca hiç bir şekilde iletişim kurmamak ve kendinize odaklanmanız ve sosyal açıdan kendinizi başka insanlara ve ilgilendiğiniz şeylere odaklamaktır.

 

Aradan geçen zaman içinde yukarda bahsedilen olumsuz olarak nitelenen bir çok davranış ve gözlemlerinizle kızın olumsuz olarak algıladığı şeyde kendinizi geliştirmeniz ve tam tersini yapmanız sizin onun gözündeki algısını değiştirecek ve yeni bir siz imajını oluşturmaya başlayacaktır .

 

Kesinlikle kıza muhtaçlık sergilemeden  ona yeni bir mesajla merhaba diyin ve hayatınızın ne kadar değiştiğini gösteren ifadeler kullanın .

 

Bir süre sonra tekrar bir araya geldiğinizde eski imajınızı ortadan kaldırmış ve kızın beyninde yeni bir sizi oluşturmuş olacaksınız .

 

Artık geriside aranızdaki iletişime kalmış …

 

Ama burda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ,  uzun süre bir beraberlik yaşayıpta  ayrılanlarda yukarda bahsedilenler başarılı olabilmektedir.

 

ve ayrıca , daha önce beraber yaşadığınız  hatıraların olması da size geri dönebilmesi için önemli . Bu yüzden beraberliğinizde bol bol hatıralar oluşturmayı ihmal etmeyin .

 

 

ERKEKLERİN ÇOĞUNUN BİLMEDİĞİ ÇEKİCİLİĞİNİ 100 % ARTTIRACAK SIRLARI ÖĞRENMEK İÇİN    

 TIKLA

 

 

 

 

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir