Gizlilik Ve Güvenlik Politikamız Ve Kullanım Koşulları

8 Haziran 2017

Gizlilik Ve Güvenlik Politikamız Ve Kullanım Koşulları

 

 

  1. Bu siteden hiç bir makale, yayın ya da sayfa, kaynak gösterilmeden paylaşılamaz, kopyalanamaz ya da tekrar üzerinde düzenleme yapılarak (eş anlamlı kelimelerle değiştirilerek yeniden yazılıp) başka bir site de ya da yayın unsurunda paylaşılamaz.

 

  1. ‘karizmavebastancıkarma.com’ web sitesine üye olan kayıtlı kullanıcıların doldurduğu kayıt formu, kullanıcıların kendileriyle iletişim kurabilecekleri bilgileri (adları veya e-posta adresleri gibi) vermelerini gerektirmektedir. ‘karizmavebastancıkarma.com’ Yönetimi, eposta bültenleri, forum ve alışveriş akdederken bildirilen kişisel bilgileri üçüncü kişilere açıklamayacak, paylaşmayacak, satmayacak veya kullandırmayacaktır.

 

  1. ‘karizmavebastancıkarma.com’, web sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir. ‘karizmavebastancıkarma.com’, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

 

  1. Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu hallerde ‘karizmavebastancıkarma.com’, işbu Gizlilik ve Güvenlik Politikası Ve Kullanım Koşulları hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir:

 

  1. ‘karizmavebastancıkarma.com’, kullanıcılar ve kullanıcıların web sitesini kullanımı hakkındaki bilgileri teknik bir iletişim dosyasını ( Cookie ) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere bir web sitesinin kullanıcının tarayıcısına ( browser ) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası bir web sitesi hakkında durum ve tercihleri saklayarak Internet’in kullanımını kolaylaştırır.Teknik iletişim dosyası, web sitesini kaç kişinin kullandığını, bir kişinin web sitesini hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiğini ve ne kadar kaldıklarını hakkında istatistiksel bilgileri elde etmek ve kullanıcılar için özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarından dinamik olarak reklam ve içerik üretilmesine yardımcı olur. Teknik iletişim dosyası, ana bellekte veya e-postanızdan veri veya başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için tasarlanmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır ancak kullanıcılar dilerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyasının gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde ayarları değiştirebilirler.

 

  1. ‘karizmavebastancıkarma.com’, işbu Gizlilik ve Güvenlik Politikası Ve Kullanım Koşulları hükümlerini dilediği zaman web sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. ‘karizmavebastancıkarma.com’, değişiklik yaptığı Gizlilik ve Güvenlik Politikası Ve Kullanım Koşulları hükümleri yayınlandığı tarihte yürürlülük kazanır.

 

  1. Bu websitesi 18 yaşından küçüklerin görüntülemesi için kurulmamıştır. Bu siteye girerek 18 yaşından büyük olduğunuzu kabul etmiş olursunuz.

 

 

 

Yorum Yapılmamış