Kadınlar Nasıl Dinlerler ?

21 Eylül 2017

Kadınlar Nasıl Dinlerler? ( Bu yazı  yakında yayınlanacak evlilik terapisti adlı kitaptan alınmıştır ) 

Kadınlar dinlerken duygularını ifade etmek için çeşitli yüz ifadeleri kullanırlar ve yüz ifadeleri konuşurken  şaşkınlık , Sürpriz ,Öfke ,Sevinç ,Korku ,Arzu  gibi   konuya göre çeşitli duyguları yansıtır .

Sanki söz konusu olay anlatırken o anı yaşıyorlarmış gibidirler .

 Kadınlar dinlerken karşılarındakilerin seslerindeki tonlama ve beden diline göre söylenen cümlelerle ilgili çıkarımlarda bulunurlar .

Erkeklerse dinlerken sanki bir heykel gibidir .Duyguları ifade etmeyen bir yüz ifadeleri vardır .

Kısacası , çoğu duygularını açığa çıkarmaz ,

Erkeklerdeki bu duygusuz yüz ifadesi aslında durumun kontrolünde olduğunu gösteren bir ifade olduğundan duygularını pek açığa çıkarmak ve göstermek istemez.

Fakat bu duyguları tabiki göstermesede bir kadın kadar hisseder .

Bu yüzden Bir kadının dikkatini dinlerken sürekli olmasını isterseniz önce kadınların yaptığı gibi yüz ifadelerinizin canlı olması ve karşınızdaki kadının anlattıkları karşısında onu  anladığınızı gösteren duyguları yansıtması gerekir.

KAMPANYA  8 Lİ  SET : 

974 sayfa

Kızlarla Konuşma Sırları  + Online Flört Ve Tüm Sırları  +  Flört Teknikleri Tüm Sırlar ( Erkekler İçin)+ Kızlarla Tanışma Sırları  +   Kızlarla Telefon Ve Mesajlaşma Teknikleri  + Eski Sevgiliyi Geri Kazanın +Karizma Ve Baştan Çıkarma Sanatı   +  Alfa Erkek Ve Kadınları Baştan Çıkarmanın Tüm Sırları 

814 TL      149 TL Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir