Kadınları Anlama Yolları

15 Eylül 2017


KADINLAR BİR RADAR DETEKTÖRÜ GİBİDİR VE YALANLARINIZI SEZERLER 

Kadınları Anlamak Nasıl Olur ?  (Bu yazı
Eşini Yada Arkadaşını Kendine Bağla! e-kitabından küçük bir alıntıdır

Bir kadına sahit olursunuz kadın arkadaşları arasında her zaman bir  empati vardır .Biri ağlar diğeride ağlar  ve kadın incinmişse onun göz yaşlarına şahit olursunuz , öfkelenip çıldırmasına şahit olursunuz  hatta çok incinmişse size  öfkeden  bir tokat bile atabilir  ve aslında ne olup bittiğinide anlamazsınız .

Kadınlardaki sensörel hisler ( iç güdüleri )  erkeklerdekinden daha fazla gelişmiştir.

Kadın sonuçta çocuklarına bakan  ve yuvasını tehlikelere karşı koruyan taraflardan biri olduğundan ve bu konuda donanımlı olduğundan karşısındaki kişinin gizli ruh halini ve ve davranışlarındaki değişiklikleri sezme yeteneğine sahiptir.

Kısaca biz buna kadınların iç güdüleri diyebiliriz.  Kadınlar diğer insanların görüntülerindeki ve davranışlarındaki ufak detayları ve değişiklikleri iç güdüleriyle sezerler.  Ve bu konuda gayet gelişmiş algıları vardır .

Siz belki buna şaşırabilirsiniz ama kadınlar için bu gayet doğal bir şeydir.

Mesela , üzerinizdeki küçük bir saç parçasını bile kadın hemen fark eder siz bazı detayları fark etmekte çok zorlanabilirsiniz ama kadın bu ufak detayları fark etmekte gayet gelişmiştir.

Düşünün bir kere  evlenmişsiniz ve aradan biraz zaman geçmiş  ve siz işten eve  yorgun ve moraliniz bozuk geldiğiniz bir gün  eşiniz size neyin var dediğinde  bir şeyim yok diye cevap vermiş olabilirsiniz.

Ama eşiniz sizin verdiğiniz bu cevap karşısında tatmin olmamıştır .

Muhakkak bir şey oldu gibi düşünmeye başlar .

Ruh halinizdeki bu değişiklik eşiniz tarafından fark edilmiştir ve siz bir şey olmadığını söylesenizde buna inanmak istemez.

Gerçekten neden böyle moralinizin bozuk olduğunu bilmek ister .

O yüzden  daima  pozitif ve tebessümlü bir yüz ifadesine sahip olmanız gerekir .

Ve somurtkan yada morali bozuk bir ruh hali içinde olmamanız gerekir.

Erkekler ufak detayları yakalamak konusunda kadınlarla kıyaslandıklarında çok iyi olmayabilirler ama kadınlar anacıl olmalarının getirdiği iç güdüleri sayesinde  bu ufak detayları fark etmekte gayet başarılılardır .

KAMPANYA  8 Lİ  SET : 

974 sayfa

Kızlarla Konuşma Sırları  + Online Flört Ve Tüm Sırları  +  Flört Teknikleri Tüm Sırlar ( Erkekler İçin)+ Kızlarla Tanışma Sırları  +   Kızlarla Telefon Ve Mesajlaşma Teknikleri  + Eski Sevgiliyi Geri Kazanın +Karizma Ve Baştan Çıkarma Sanatı   +  Alfa Erkek Ve Kadınları Baştan Çıkarmanın Tüm Sırları 

814 TL      149 TL Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir