Karizma Sırları

22 Ağustos 2017

Karizma sırları  belkide bir çok erkeğin bilmek istediği  bir iksir gibidir.

Doğal diyorum çünkü  çekiciliği doğallığından gelmektedir karizmanın .

Kadınlar erkeklerdeki davranışların neyi yansıttığının farkındadır , yani bir erkeğin aslında ezikmi yoksa gerçekten karizmatik mi olduğunu anlamak için erkeğin beden dilini gözlemeleri yeterlidir.

O yüzden gerçek anlamda karizmatik olmak için aşağıdaki önerileri muhakkak aklınızın bir köşesine yerleştirin ;


  • Karizmatik Erkek Olmak için 4  şeye dikkat edin ;

1- Bakışlar  ( Dik dik bakmıycaksınız ama bakışınızı kısa  bir süre etkileyici bir şekilde sabitleyebilmeniz gerekir 

2-Konuşmanın sıkıcı olmaması ve konuşurken tonlu konuşmak ve hep aynı ritimde konuşmamak 

3-  Duruşunuz dik ve kendinden emin olmalı 

4- Konuşmaya başlamadan önce kısa bir süre durun ve öyle konuşmaya başlayın 

Karizmatik erkek olabilmek için  heyecanlı bir yapıda görünmemeniz gerekir  ve bunun için söylenen herşeye aceleyle cevap vermeye çalışmayın , sakin olun kısa bir süre bekleyin ve öyle konuşmaya başlayın ve buda sizin gergin biri olmadığınızı ve ne söylediğini ve nasıl söylemesi gerektiğini bilen biri olarak gösterir.

Giyim ve bakım önemli ,  tarz yansıtmamız gerekiyor ve üzerimizde diğer herkezden biraz farklı bir ceket  yada takı  yani bizi ön plana çıkartabilecek bir takı yada kıyafetimizin olması avantaj sağlar .Neden ?  Kadınlar giyime acayip bir şekilde dikkat ederler ve sizin hayatı olmayan bir ezik mi yoksa kızlarla arası iyi olan bir erkekmi olduğunuzu giyim tarzınız ve beraberinde bakımlı olmanızdan gayet rahat bir şekilde anlarlar .

.Karizmatik erkek her konuşulan ve her söylenen  cümleye çok önemliymiş gibi yaklaşmazlar ve bir ağırlıkları vardır . Sakin sakin , ve hemen cümleye atlamadan konuşurlar . Ve kızın her söylediği cümleyi  yada sorduğu soruyu çok önemliymiş gibi düşünüp hızlı cevaplar vermez . 

.Karizmatik erkekler kızların testlerini  onların denemek için söylediği sözleri  ustalıkla ve esprili bir şekilde kendisine çevirebilmelidir   yoksa çok güzel kızlar testlerinden kaldığınıza karar verebilirler. 

.Kızlar test ederler , bildim bileli bu böyle , ne zaman test ediliyorsanız kızın ilgisini çektiğinizi ama sizi gerçekten tanımak için size dolaylı yollardan soru sorduğunu göstermektedir. Dikkatli Olun .

.Karizmatik erkeğin bir yaşam biçimi vardır . Sadece kızlar yoktur hayatında . Eğer bir kızı hayatına dahil ettiyse kız onu tanımaktan zevk alır çünkü söyleyecek çok şeyi ve renkli bir de hayatı vardır . Kızlara bu inanılmaz çekici gelir . Çünkü sürekli merak ederler böyle bir erkeğin yaşamını ve onun hayatının bir parçası olmaktan zevk alırlar .

.Vücut Geliştirin , Hem kadınlardaki koruma güdüsünü ve güçlü bir erkek güdüsünü tetikler hemde bir çok kızın  hayali kaslı bir erkekle beraber olmaktır .

İşte bilmeniz gereken karizmatik erkek olmanın yollarına çıkan başlıca esaslardan bazıları , 

Sadece öğrenmeyin , yaşamaya çalışın , o zaman fark edilirsiniz ,  çünkü farklı olan fark edilir  ve göze çarpar ve bir çok erkek bu kuralları bilmez  ve bir kadınla erkek çok farklıdır . 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR! 

KAMPANYA  5 Lİ SET : 

639 sayfa

İstediğin Kızı Sohbetinle Kendine Bağla + Online Flörtte İstediğin Kızı Elde Et + Her Hafta Yeni Kızlarla Flört Et + İstediğin Her Kızla Tanış + Onun Aradığı Ve Mesajlaştığı Erkek Ol

521 TL      119 TL

DİĞER    İNDİRİMLİ SETLER İÇİN TIKLA ! 

BÜTÜN YAYINLAR AKILLI TELEFON , TABLET  YADA BİLGİSAYARDA ÇALIŞAN DİJİTAL ( PDF )  YAYINLARDIR .

KREDİ KARTI , BKM EKSPRESS YADA BANKA HAVALESİ İLE  HEMEN EDİNİP , BİLGİSAYARINIZA İNDİRMEYE BAŞLAYABİLİRSİNİZ .Bir yorum

  • Serhat 6 Eylül 2018, 14:51

    Harika bir yazı olmuş , bütün kitaplarını aldım ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir