Karizma Ve Baştan Çıkarma

31 Mart 2019

GÜZEL KIZLAR KONUSUNDA TAM BİR PROFESYONEL OLMAYA HAZIRMISIN?

Kadınlar konusunda ne  yapacağınızı yada nasıl hareket edeceğinizi mi bilmiyorsunuz ?

Ne zaman bir kadınla tanışmak isteseniz sizden adeta kaçıyor mu ? size karşı soğuk tavırlar içinde mi ?  Sizinle ilgilenmiyor mu ?

Artık bıktınız ve  yeni yollar çareler mi arıyorsunuz ? 

Mutsuzsunuz çünkü istediğiniz ilişkiyi bir türlü yakalayamadınız.

Cevaplarını bulamadığınız yüzlerce soru var aklınızda ve bu sorular içinizi mi kemiriyor ?

Bu eser  sizin ilişkilerinizde ve yolculuğunuzda hayatınızın her anında elinizin altında bulundurmanız gereken kadın erkek ilişkilerinde kendinizi  en iyi özelliklerle donatabileceğiniz ve etkileyici bir kişiliğe sahip olmanızı sağlayacak ve beraberliğinizi kaliteli ve tecrübeli bir erkek imajıyla sürdürmenizi sağlayacak  bilgi ve tecrübelerle donatılmıştır.  

Artık  yeni bir ilişkiye başlamakta ve ilişkilerinizi sürdürmekte çaresiz kalmayacaksınız .

Eski metotları unutun .Bu güne kadar başarılı olmanızda etkisi olmayan defalarca denediğiniz yöntemleri unutun .

Bu yöntem anında başarı sağlayacak bilgilerle dolu.

Çünkü bu kitaptaki yöntemlerle   kendinizi baştan itibaren dolu dolu kadınların çekim duyduğu ve karşı koyamadığı adam gibi adam diye tabir ettikleri özelliklerle sizleri donatacağız. 

Kitabı okudukça, ne kadar derin bir yolculuğun içine girdiğinizi kendi gözlerinizle görecek ve kadınları tanıyacaksınız  sonuç olarak da onların hep kalplerinin bir köşesinde her zaman elde etmek istedikleri  o baştan çıkarıcı erkeğe  dönüşeceksiniz.

Kitapta bir çok yol ve yöntemden kısacası kadınların şu ana kadar içinden çıkamadığınız davranışlarının nedenlerinden de bahsedilmiştir.

PEKİ ŞİMDİDE SİZE BİR KAÇ ÖRNEK SAYFA SUNALIM

OLGUN ERKEKLER VE EZİKLER

Önce eziklerden bahsetmek gerek , sinirlenen , öfkelenen , kontrolünü

kaybeden hatta herhangi bir durumda ne yapacağını bilemeyen erkekler.

Böyle erkeklerin güzel ve çekici bir kadının karşısında aslında hiç şansları olmaz ve hemen kadının gözünde elenirler , kadın aslında hiç düşünmeden bu erkeğin yanından uzaklaşır.  Asla çekim hissetmez yada herhangi bir çekici duygu hissetmez.

Sıradan ve basit bir erkektir bu erkek kadının gözünde ve kadın ondan

kurtulmaya bakar .

Bir erkek öfke kontrolünü yapamadığı sürece , olaylar karşısında sakin ve tepkisiz kalmadığı sürece bu onun kadının gözünde ezik bir erkek olduğunu gösterir ki bu ilişkilerinde kadının çekimini yok eder ve kadın ilişkide bu gibi bir erkekle beraber olmak istemez.

Bir diğer önemli konuda erkeğin kadının karşısında heyecanlanmaması

gerektiğidir.

Eğer heyecanlanıyorsa pekte bir ilişki yaşamamış yani tecrübesizmiş gibi

gözükür bu erkek  evet doğru duydunuz tecrübesiz bir erkektir bu erkek onun için hemen heyecanlanıyor ve kontrolünü kaybediyor . yani bu özgüveni eksik olan bir erkek diye bakar kadın.

Ve nihai son gerçekleşir …kadın çekim hissetmemektedir ve soğur bundan dolayı çünkü erkek güçlü bir imaj deyil ezik bir imaj oluşturmaktadır kadının gözünde …Bu erkek kadının gözünde aslında kontrol altına alınabilecek sıradan bir erkektir.

Bir beraberlikte erkeğin heyecanlı gözükmesi , elleri ve saçıyla oynaması , sağa sola bakması ve gergin tutumları kadınlar tarafından anında fark edilir ve kendine güvensiz bir hava yayar ..

Böyle bir erkeğin çekici bir kadınla şansı neredeyse hiç denecek kadar azdır ki

güven eksikliğinden dolayı çekici kadınlar böyle erkekleri başlarından hemen atmaya çalışırlar … telefonlarına çıkmazlar onlarla ilgilenmezler artık …ve güçlü bir erkek arayışına devam ederler ..

PEKİ KARİZMA VE BAŞTAN ÇIKARMA SANATI KİTABININ İÇİNDE NELER VAR ?

Kişisel Bakım Nasıl Olmalı?

Güzel bir kız bir erkekte ilk dikkat ettiği şey bakımlı olmasıdır. Çekici bir erkeğin kişisel bakımı nasıl olmalı bu konu  ile ilgili merak ettiğiniz tüm ince detayları e-kitapda bulabilirsiniz.

Olgun Erkekler Ve Ezikler Arasındaki Fark Nedir?

Eğer bir kızın gözünde ezik bir görüntü vermek istemiyorsanız bu bölümü muhakkak okumalısınız.

İyi Çocuklar Ve Kötü Çocuklar Arasındaki Fark Nedir?

Eğer bir kızla yeni tanıştıysanız ve kız gayet güzelse elbette seçici davranacaktır ve kızlar  iyi çocuk ile kötü çocuk arasında arkadaş kalma yada sevgili olma seçimi yaparlar ve siz e-kitapda bu konunun tüm detaylarını bulacaksınız.

Kadınlar İyi Çocuklara Karşı Nasıl Bir Yaklaşıma Sahiptir?

İlişkilerde iyi çocuk olmak sizin için yeni bir sevgili bulmayı zorlaştırabilir ve kadın iyi çocukları nasıl değerlendirir? Bu konunun tüm cevaplarını e-kitapda bulabilirsiniz.

Kızlarla Olan İlişkilerinizde Yalan Söylemek Size Nasıl Zarar Verir?

Yeni tanıştığınız ve çok hoşlandığınız o kızı eğer elinizden kaçırmak istemiyorsanız muhakkak bu bölümü okuyun.

Kadınlar Seçen Taraf mıdır?

kadınları etkilemek

Kadınlar erkeklerin seçen taraf olduklarına inanmayı severler ama aslında kadınlar erkeği seçen taraftır. Ama yinede davranışlarımızda seçen taraf gibi hareket edersek kadının bize olan ilgisini bir hayli arttırmış oluruz. Peki seçen tarafın biz olduğumuzu kadınlarla olan ilişkilerimizde onlara nasıl yansıtırız? Bununla ilgili çarpıcı detayları e-kitapda bulabilirsiniz.Bu sihirli formülleri muhakkak okuyun.

Kadınlar Seksten Hoşlanmazlar Mı?

Kadınlar da seksten en az erkekler kadar hoşlanırlar.Peki kadınlar hangi erkeklerle ilk buluşmadan sonra seks yaparlar? Bunun detaylarını e-kitapda okuyabilirsiniz.

Kadınlar Bir Erkekte Ne Ararlar Ve Ne İsterler?

Kadınların adam gibi bir adam diye tabir ettikleri bir erkekde aradıkları  tüm detayları bu bölümde bulabilirsiniz.

Kadınlar Nasıl Bir Düşünce Yapısına Sahiptir?

Bir kadını duygusal açıdan nasıl etkilersiniz? Bunun cevabını e-kitapda bulabilirsiniz.

Bir Kadının Gözünde Nasıl Güçlü Olursunuz?

Kadınlar bir erkekde güç kavramına önem verirler. Peki güç derken kastedilen şey nedir? Bunun tüm detaylarını e-kitapda inceleyebilirsiniz.

Bir Kadının Karşısında Gösterdiğimiz Olumsuz Tavırlar Ve Zayıflık Gösteriminin O Kadınla Beraberlik Şansımızı Nasıl Sıfıra Düşürür?

Bu konu çok çok önemli bir konu.Kadınlar zayıf karakterli ve hayata olumsuz yaklaşan erkeklere karşı çekim duymazlar. Bu konu ile ilgili ince detayları e-kitapta inceleyebilirsiniz.

Download Beautiful Girl Dresses Background Wallpaper Free Wallpaper on dailyhdwallpaper.com

Download Beautiful Girl Dresses Background Wallpaper Free Wallpaper on dailyhdwallpaper.com

İç Oyun Mekanizması Nasıl İşler?

İç oyun mekanizması sizi kızlarla olan ilişkilerinizde kuvvetli görünmenizi sağlayacak olan şeydir. Bu konunun tüm detaylarını e-kitapta bulabilirsiniz.

Çerçevelendirme Nasıl Olur?

Eğer çerçevelendirme oyununda iyiyseniz ilişkiyi bir sonraki basamaklara taşıyabilirsiniz ve bunu nasıl yapacağınızın tüm detaylarını e-kitapta bulabilirsiniz.

Bir Kadının İlgi İşaretleri Nelerdir?

Bu ilgi işaretlerini farkettiğiniz anda kadının size ilgisinin hangi düzeyde olduğunu değerlendirmeniz saniyelerinizi almayacaktır. Mutlaka okuyun.

Kadınların Testleri Nelerdir?

Kadınlar bir erkekle ilgilenmeye başladıkları anda onları test ederler. Eğer bu testler karşısında ne yapacağınızı biliyorsanız kadını daha çok etkilersiniz  ama ne yapacağınızı bilmiyorsanız tökezlersiniz ve kadın sizden soğur. E-kitapta bu konunun ince detaylarını bulabilirsiniz.

Kadınları Etkilemek Gerekir Mi?

Kadınları etkilemeye çalışmak size ne gibi sonuçlar getirir.Bu konu çok önemli hatta  o kadının sizi seçip seçmemesinde ana unsurlardan bir tanesi ve e-kitapta bu konuda bilmeniz gereken detayları bulabilirsiniz.

Bir Kadını Elde Etmenin Ve Baştan Çıkarmanın Yolları Nelerdir?

Bir kadını elde etmenin ve baştan çıkarmanın en ince detaylarını e-kitapta bulabilirsiniz.

Çekicilik Sağlayan Faktörler Nelerdir?

Çekicilik sağlayan tüm faktörleri e-kitapta bulabilirsiniz.

Hoşlandığımız Kadını Hayatımızın Merkezine Yerleştirmeli miyiz?

Bir çok erkeğin içine düştüğü hatalardan biridir bu ve ne yapmanız gerektiğini e-kitapta bulabilirsiniz.

Bir Kadın Neden Değer Görmek İster?

Kadınlar bir erkekten herşeyden önce değer görmek isterler.Peki bir kadına ezik duruma düşmeden değer verdiğinizi nasıl göstermelisiniz? Bunun tüm çarpıcı detaylarını e-kitapta okuyabilirsiniz.

Kadınların Terapisti Gibi Davranmalı mısınız?

Çekici bir kadınla birlikte iseniz ve onu kaybetmek istemiyorsanız  muhakkak bu bölümü okumanızı tavsiye ederim.

Kadınların Manipülasyon Taktikleri Nelerdir?

Bu bölüm sizin bir kadınla ilişkinizde ezik bir pozisyona düşüp kontrol altına alınmadan hareket etmenizi sağlayacaktır.

Lider Bir Erkek Nasıl Belli Olur?

Kadınların bir erkekte görmek istediği en önemli özelliklerden biri lider davranışlarıdır ve bu konuyla ilgili bilmek istediğiniz tüm detayları e-kitapta bulabilirsiniz.

Güzel Ve Çekici Kadınlar Bir Erkekten Ne İsterler?

Güzel ve çekici bir kadın karşısında nasıl hareket etmelisiniz? Bunun bilmeniz gereken tüm detaylarını e-kitapta bulabilirsiniz.

Kadınlar Bir İlişkide Neden En Çok Emeklerine Üzülürler?

Güzel kızlarla bir beraberlik yaşadıysanız ve ciddi bir ayrılık yaşıyorsanız bu konunun ne demek olduğunu çok iyi anlarsınız. Eğer o çekici kadını kaybetmek istemiyorsanız bu bölümü mutlaka okuyun.

Güzel Ve Çekici Kadınlar , Kaprisleri Ve Sinirli Halleri Nelerdir Ve Nasıl Baş Edilir?

Bu konu siz eğer güzel kızlarla yeni tanıştıysanız yada bir süredir beraberseniz çoğu zaman karşınıza çıkacak bir durumdur ve nasıl üstesinden geleceğinize dair e-kitapta detaylı açıklamalar yapılmıştır.

Bir Kadının Dilinden Anlamanın Yolları Nelerdir?

Güzel ve çekici bir kadın her zaman  sizin onun duygularının farkında olacağınızı  düşünerek hareket eder ve eğer siz onun o anki duygularının farkında değilseniz bu yeni problemlerin doğmasına neden olur ve ilişkinizi kaprisleriyle çekilmez hale sokabilir. Bu konuda ne yapmanız gerektiği ile ilgili tüm detayları e-kitapta bulabilirsiniz.

Çekicilik Hakkında Bilmeniz Gerekenler Nelerdir?

Eğer bir kadının gözünde gerçekten çekici biri olmak ve onun sizin peşinizden gelmesini  istiyorsanız bu bölümü muhakkak okuyun.

Alt İletişim ( Bilinç altı iletişim)  Nedir?

Kadınlar iç güdüleriyle hareket ettiklerine göre bu tarz bir iletişimi öğrenmeniz gerekir ve detayları e-kitapta bulabilirsiniz.

Vücut Dili Ve Sözel Olmayan İşaretler Nelerdir?

Bir kadın sizi vücut dilinizden çok çabuk çözebilir ve kendinizi uzun süre saklayamazsınız. Peki   olumlu sinyaller göndermek için nasıl hareket etmelisiniz. Bu konunun detaylarını e-kitapta bulabilirsiniz.

Açılışlar Ve Etkili Yaklaşım Nasıl Olmalı?

Bir kadınla tanışma anında nasıl bir açılış yapmalı ve yaklaşımlarımız nasıl olmalı? Bunun tüm ince detaylarını e-kitapta bulabilirsiniz.

Tanışma Korkusunu Nasıl Engellersiniz?

Bu korkuyu aşmanın zekice yollarını e-kitapta bulabilirsiniz.

Bir kadınla Olan İletişimimizde Enerji Seviyesi Nasıl Olmalı?

İşte buna kadınlar çok dikkat ederler ve hemen farkettikleri şeydir. Kadının ilgisini üzerinizde tutmak istiyorsanız enerji seviyenizi nasıl ayarlamanız gerektiğini bilmelisiniz ve  bu konuyu e-kitapta muhakkak inceleyin.

Kadınlarla Olan Etkileşimde Liderlik Etme Prensipleri Nelerdir?

Bu konu sizin adam gibi adam gözükmenizi sağlayacak en önemli maddelerden biridir ve detayları e-kitapta bulabilirsiniz.

Doğaçlama Yaparak Hikaye Anlatımı Yoluyla Nasıl Kendimizden Bahsederiz?

Bir kadınla beraberliğinizin ilk anlarında kendinizden nasıl bahsedersiniz ve kişiliğinizi nasıl aktarırsınız? Bununla ilgili tüm detayları e-kitapta bulabilirsiniz.

Karakterinizde Nasıl Çekici Zıtlıklar Oluşturursunuz?

Her zaman aynı modda hareket ederseniz kızlar bundan sıkılabilir. Bu konuda ritmi nasıl değiştireceğiniz ile ilgili detayları e-kitapta bulabilirsiniz.

Bir Kızla Nasıl Bağ Kurulur?

Kızlarla nasıl bağ kuracağınıza dair tüm teknikleri e-kitapta inceleyebilirsiniz.

Detaylı Bağ Kurma Aşaması Nasıl Olur?

Kızla daha derin ve sarsılmaz bir bağ kurmak için bu bölümü mutlaka inceleyin.

İlgilendiğiniz Kızın Telefon Numarasını Nasıl Alırsınız?

Bu konuyla ilgili bilmek istediğiniz tüm ince teknikleri e-kitapta bulabilirsiniz.

Bir Kızla Buluşma Teknikleri Nelerdir?

Kızlarla reddedilmeden nasıl buluşursunuz? Bu konu hakkında bilmeniz gereken tüm detayları e-kitapta inceleyebilirsiniz.

Sahte Telefon Numarası Almaktan Ve Kızların Buluşmaya Gelmeyerek Sizi Ekmelerinden Nasıl Kurtulursunuz?

Böyle bir  durumu engellemenin tekniklerini e-kitapta bulabilirsiniz.

Kızı Ne Zaman Öpmeliyim?

Kızı öptüğünüz anda ilişki başlar. Bunu nasıl yapacağınıza dair detayları e-kitapta bulabilirsiniz.

Kıza Bir Şeyler Ismarlamalımısınız? Yada Ona Hediyeler Almalımısınız?

Bu konuda nasıl hareket etmeniz gerektiğini e-kitapta bulabilirsiniz.

Kızların Erkek Arkadaşım Var Aldatmacası Karşısında Nasıl Hareket Edersiniz?

Bu konuda nasıl bir tedbir almanız gerektiğini e-kitapta bulabilirsiniz.

KİTAP HAKKINDA OKUYUCU GÖRÜŞLERİ:

Kitapta bir çok önemli detay sıralanmış ve hepsinin gerçek hayata ait olduğu ortada.Kitabı okuduktan sonra kızları gerçekten tanımaya ve kalıcı bir ilişki yaşamaya başladım ve kız arkadaşım benden çok hoşlanıyor. Teşekkürler Master.

Fatih , Kadıköy

İlk başta sıradan bir kitap gibi gelmişti. Ama içindekileri okuduktan ve uyguladıktan sonra kızların gerçekten bu okuduğum detaylara karşı nasıl tepki verdiklerini gördüm.Adeta yanımdan hiç ayrılmıyorlardı.

Erkan, Kuşadası

Çok heyecanlıyım. Bu kitapla karakterimi ve kişiliğimi geliştirdim.Artık kızlara karşı daha bir özgüvenli ve rahatım. Çekingenliğim yada ürkekliğim kalmadı. Sihirli bir kitap bence ve çok işe yarıyor. Şu anda benden hoşlanan kız sayısı bir hayli fazla ve kankilerim çoğaldı .

Teşekkürler Master Jack

Ersin , Bakırköy

Bu e-kitaba indirimli fiyatıyla sadece  39 tl’ye sahip olabilirsiniz!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR! 

KAMPANYA  9 LU  SET :

1254 sayfa

İstediğin Kızı Sohbetinle Kendine Bağla + Online Flörtte İstediğin Kızı Elde Et + Her Hafta Yeni Kızlarla Flört Et + İstediğin Her Kızla Tanış + Onun Aradığı Ve Mesajlaştığı Erkek Ol + Eski Sevgiliyi Geri Kazanın  + Karizma Ve Baştan Çıkarma + Alfa Erkek Ve Tüm Sırları ++ Eşini Yada Arkadaşını Kendine Bağla

923 TL      154 TL 

DİĞER % 10  İNDİRİMLİ SETLER İÇİN TIKLA ! 

BÜTÜN YAYINLAR AKILLI TELEFON , TABLET  YADA BİLGİSAYARDA ÇALIŞAN DİJİTAL ( PDF )  YAYINLARDIR .

KREDİ KARTI , BKM EKSPRESS YADA BANKA HAVALESİ İLE  HEMEN EDİNİP , BİLGİSAYARINIZA İNDİRMEYE BAŞLAYABİLİRSİNİZ .

ÜRÜNDEN MEMNUN KALMAZSANIZ 60 GÜN İÇİNDE PARA İADE GARANTİSİ VERİYORUZ !

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir