Kızlar Kendi Aralarında Nasıl Konuşur ?

22 Eylül 2017

 
Kızlar Kendi Aralarında Konudan Konuya Atlayarak Konuşur

Kadınlar bir çok konu hakkında konudan konuya atlayarak aynı anda konuşabilirler.

Hatta , bir kadın bir çok konudan konuşurken diğer arkadaşıda aynı şeyi yapar ve bir birlerinin ne demek istediğini çok iyi anlarlar .

Kadınlar arasında yapılan konuşmalarda herkez birbirinin ne demek istediğini hangi konulardan bahsettiklerini olayların nerede olduğunu nasıl geliştiğini  nelerin tartışıldığını kadınların hepsi gayet net bir şekilde anlar .

Fakat erkekler kadınların bu çoklu konuşmalarını takip etmekte zorlanırlar ve konuşmaya olan ilgilerini kaybetmeye başlarlar .

Çoğu erkek tek seferde sadece tek bir konuya odaklanabilir.

Kadınlar bir çok konudan konuşup konudan konuya atlarken çoğu erkeğin aklı karışır ve şaşkınlık içinde kalırlar.

Kadınlar genelde bir konudan konuşurken tam konuşmanın ortasında başka bir konuya geçerek konuşurlar ve birden tekrar önceki konuya geri dönerler .

Erkeklerin ise bu konuşmalarda tamamen şaşkınlık içinde kalması muhtemeldir ve aklı karışır.

 

Kadınlar  konuşurken aynı zamanda dinleyebilirlerde  ve bunu bir biriyle bağlantısı olmayan konularda ,   konudan konuya geçerken yapabilirler.

Erkekler kadınların ne kadar çok konuştuğundan şikayet ederler ama aslında kadınların konuşurken konudan konuya atlarken aynı zamanda dinlemeleri onların beyinlerinde bulunan özelliklerinden biridir.

 

Erkeklerin çoğu ise ya konuşur yada dinler ama çoğu ikisinide aynı anda yapamazlar.

KAMPANYA  8 Lİ  SET : 

974 sayfa

Kızlarla Konuşma Sırları  + Online Flört Ve Tüm Sırları  +  Flört Teknikleri Tüm Sırlar ( Erkekler İçin)+ Kızlarla Tanışma Sırları  +   Kızlarla Telefon Ve Mesajlaşma Teknikleri  + Eski Sevgiliyi Geri Kazanın +Karizma Ve Baştan Çıkarma Sanatı   +  Alfa Erkek Ve Kadınları Baştan Çıkarmanın Tüm Sırları 

814 TL      149 TL Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir