Kızlar Seksi Sevmezler Aldatmacası

11 Kasım 2017

Kızlar seksi sevmezler mi ? 

Kızlarda en az erkekler kadar seksi severler ve ondan zevk alırlar .

Ama sosyal şartlanmalardan dolayı kızlar seksüalitelerini gizlemeyi öğrenmişlerdir.

Kızlar kendilerinin bir kaşar gibi görünmelerinin onların statülerine zarar vereceğini bildiklerinden  seksüalitelerini açığa çıkarmazlar .

O yüzden kızı iletişimin hiç bir safhasında yargılamadan onun cinsel kimliğini  yani seksüalitesini kabul ederek  ilerlemek gerekir .

Eğer kız sizin onu yargılayacağınızı bilirse seksüalitesini hiç bir zaman size göstermez.

O yüzden  kızlarla olan iletişiminizde daima  kızı yargılamadan ve ilişkinin ilk başlarında  kıskançlık yapmadan ilerlemeniz gerekir .Daha sonra biraz kıskançlık gösterseniz bile bunun yerinde ve az olup abartılmaması gerekir . Kıza zarar verecek şekilde yada ona  ön yargılı bir şekilde kıskançlık yapmamak gerekir.  Görmediğiniz bir şeyden dolayı sizi aldatmakla suçlamamanız gerekir .

Kesin emin olmadıkça  sizi aldattığına dair  suçlayıcı tavırlarla yaklaşmamanız gerekir.

Kızla aranızda çekim oluşturup bağ kurduktan sonra eğer seksüel olarak ilerliyemiyorsanız  ilişkiyi daha ileri boyutlara taşıyamayabilirsiniz.

Kızlar için dokunma  erkeklere göre daha yoğun hissedilen bir şeydir. Eğer bir kıza dokunuyorsanız onun hissetmek istediği duyguları ona veriyorsunuz demektir .

Ve bu dokunma  alışkanlık yapan bir durum olduğuna göre kızın size bağlılık oluşturmasını da sağlayacaktır .

Seksten önce gerçekleşen adımlardada dokunma vardır ve bunlar duygusal dokunuşlardan başlayıp cinsel dokunuşlara doğru ilerlemesi gereken dokunuşlardır .

Eğer cinsel dokunuşlarla önce başlarsanız kızın tepkisini çekeceğinden sizinle seks yapmaya yanaşmayacaktır . ama eğer önce duygusal dokunuşlardan başlarsanız  cinsel dokunuşlara doğru ilerlemeyi kolaylaştırırsınız.  ama tabi önce kızla aranızda bir yakınlık sağlamış olmanız gerekir ve kızın size güvenmesi gerekir bu aşamalara geçebilmek için .

Duygusal dokunuşlar daha çok  cinsel olmayan bölgelere yapılan dokunuşlardır  ve  bir kız aslında çoğu zaman bu duygusal dokunuşlara ihtiyaç duyar . bunu hiç bir zaman göz ardı etmemeniz gerekir .

KAMPANYA  8 Lİ  SET : 

974 sayfa

Kızlarla Konuşma Sırları  + Online Flört Ve Tüm Sırları  +  Flört Teknikleri Tüm Sırlar ( Erkekler İçin)+ Kızlarla Tanışma Sırları  +   Kızlarla Telefon Ve Mesajlaşma Teknikleri  + Eski Sevgiliyi Geri Kazanın +Karizma Ve Baştan Çıkarma Sanatı   +  Alfa Erkek Ve Kadınları Baştan Çıkarmanın Tüm Sırları 

814 TL      149 TL 

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir