Kızların Bakışmaları Ne Anlama Gelir ?

10 Kasım 2017

Kızların bakışmaları ne anlama gelir ? 

kızlar birbirlerine onay niteliğinde bakışırlar .Yani biri diğerinin yaptığı davranışlardan memnun olduğunu gösteren bir bakış gibidir bu .

Ve eğer siz bir kızla yeni tanışmış iseniz ve ilk buluşmada kız arkadaşı da yanında gelmişse  birbirleriyle olan yüz ifadelerine çok dikkat etmeniz gerekir .

Kızlar eğer içinde bulundukları ortamdan memnunlarsa birbirlerine bakışıp gülüşürler ve eğer içinde bulundukları ortamdan memnun değillerse yüz ifadeleri ciddi ve sıkılmış olur .

Ve siz burda ortamı iyi algılamalı ve ona göre davranışınızı ayarlamalısınız .

Eğer ortamda kızlar arasında bir sessizlik oluyorsa o zaman gerekli adımları atıp kızların eğlenmesini sağlayacak hikayeler anlatabilirsiniz. 

Kızların ruh hali neşeli ve eğleniyor oldukları sürece sizin hakkınızda olumsuz düşüncelere sahip olmayacaklardır ama eğer tam tersi bir durum söz konusu ise elinizdeki kıza elveda demeniz yakın . 

Ve kız arkadaşıyla gelmişse önce arkadaşını memnun etmelisiniz yani onunda kalbini kazanmalısınız  ve oda sizi sevmeli. sizden memnun olmalı ve böylece  yeni tanışıp buluştuğunuz kız ile aranıza engel olmasın .

KAMPANYA  8 Lİ  SET : 

974 sayfa

Kızlarla Konuşma Sırları  + Online Flört Ve Tüm Sırları  +  Flört Teknikleri Tüm Sırlar ( Erkekler İçin)+ Kızlarla Tanışma Sırları  +   Kızlarla Telefon Ve Mesajlaşma Teknikleri  + Eski Sevgiliyi Geri Kazanın +Karizma Ve Baştan Çıkarma Sanatı   +  Alfa Erkek Ve Kadınları Baştan Çıkarmanın Tüm Sırları 

814 TL      149 TL 

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir