Kızlarla Nasıl Sohbet Edilir ?

29 Aralık 2017

KIZLARLA NASIL SOHBET EDİLİR ? 

Asıl konumuza dönmeden önce … ilk olarak kadınlarla olan sohbetinize  uygun konular konuşmanızın neden önemli olduğu üzerinde konuşalım.

Daha önce  anket sorularından bahsetmiştik.   anket soruları  bir çok erkeğin sohbet esnasında  ne konuşacaklarını bilmemelerinden kaynaklanır.

Böylece  kadının işi , yaşadığı yer , yada ailesi ile ilgili   sıkıcı olabilecek sorulara   ve gerçeklere dayanan konulara sürekli dönüş yapılır.

Kaç kardeşsiniz ?

Üniversiteyi nerede okudun ?

Hemşire olmaya nasıl karar verdin?

Bu soruların sorulmasındaki problem ise  genel sorular olmaları  ve  çoğu erkeğin hemen hemen aynı soruları sormasından kaynaklanmaktadır.

Bu gibi sorular duyguları ve çekim hissini tetiklemezler.

Siz kızlarla ne konuşulacağını bilmediğiniz zaman  bazı kızlar muhtemelen sıkıcı konularla  sohbeti  devam ettirecek ve bunun suçunu da size atacaktır.

Elinizin altında konuşabileceğiniz konuların bir listesinin olması sohbetin kontrolünün elinizde olmasını sağlayacak dır.

Eğer elinizin altında sizi amacınıza ulaştıracak  doğal ve akıcı bir şekilde  konuşacağınız konuların bir listesi yok ise   bazı kızlar  sohbeti güvenli ve sıkıcı denebilecek konuların içine çekecektir.

Elinizin altında konuşacak bir çok seksi konunun olması   size kızlarla yaptığınız sohbetlerinizde  hem cesaret verecek hem de  bir çok kızla konuşmanız konusunda kendinizi daha güçlü hissediyor olacaksınız.

Çoğu erkeğin ilgilendiği  kızlara  yaklaşmasını engelleyen bir numaralı korkusu  konuşacak bir şey bulamamaları ve  sohbet esnasında tuhaf sessizliklerin oluşmasıdır.

Ve eğer kendinizi  kızlarla konuşacağınız konular hakkında bilinçlendirirseniz   çok daha zeki bir şekilde hareket etmiş olmakla birlikte bu korkuların oluşmasını engellemiş olursunuz.

Ve doğal olarak nerede olursanız olun  kendinizi doğal olarak kızlarla  sohbet ederken bulursunuz.KAMPANYA  9 LU  SET : 

1254 sayfa

Kızlarla Konuşma Sırları  + Online Flört Ve Tüm Sırları  +  Flört Teknikleri Tüm Sırlar ( Erkekler İçin) Kızlarla Tanışma Sırları  +   Kızlarla Telefon Ve Mesajlaşma Teknikleri  + Eski Sevgiliyi Geri Kazanın Karizma Ve Baştan Çıkarma Sanatı   +  Alfa Erkek Ve Kadınları Baştan Çıkarmanın Tüm Sırları  + Evliliğini Ve İlişkilerini Canlı Tut 

923 TL      154 TL Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir