Kullanıcı Sözleşmesi

8 Haziran 2017

Kullanıcı Sözleşmesi

 

BU SİTE MASTER JACK  TARAFINDAN  İŞLETİLİR.

 

WWW.KARIZMAVEBASTANCIKARMA.COM İLİŞKİLER   KONUSUNDA EĞLENCE SUNAR, AYNI ZAMANDA İLİŞKİLER  İLE İLGİLİ ÜRÜNLER VE HİZMETLER SUNAR. ÜRÜNLER, HİZMETLER VE SİTEDEKİ İÇERİĞİN HİÇBİRİ YASAL YA DA PROFESYONEL TAVSİYE OLARAK DÜŞÜNÜLMEMELİDİR. ÜRÜNLER, HİZMETLER VE SİTEDEKİ İÇERİĞİN TAMAMI SADECE KİŞİSEL EĞLENCE AMAÇLI KULLANILMALIDIR.

SİTEYİ KULLANDIĞINDA AŞAĞIDAKİ ŞARTLARI VE UYARILARI KABUL ETMİŞ SAYILIRSIN (KULLANICI SÖZLEŞMESİNİ DEĞİŞTİRME, GÜNCELLEME VE GÖZDEN GEÇİRİP DÜZELTME HAKKIMIZI SAKLI TUTARIZ):

  1. BU SİTEYİ YASADIŞI AMAÇLAR İÇİN KULLANMAYACAĞINI KABUL EDERSİN.
  2. GİZLİLİK VE TİCARET SIRLARI: SİSTEMLER, DİZAYNLAR, ANLATIM BİÇİMLERİ, RENKLER VE GRAFİKLER DAHİL OLMAK ÜZERE BU SİTEDEKİ BÜTÜN İÇERİK VE MALZEMENİN TELİF HAKLARI, MARKALAR, HİZMET MARKALARI, PATENTLER YA DA DİĞER TESCİLLİ HAKLAR VE DİĞER YASALAR TARAFINDAN KORUNAN TESCİLLİ TİCARET SIRLARI OLDUĞUNU VE BUNLARIN KULLANIMININ BU KULLANICI SÖZLEŞMESİYLE SINIRLI OLDUĞUNU ANLAYIP KABUL EDERSİN. BU SİTEDEKİ İÇERİĞİN YA DA MALZEMENİN WWW.KARIZMAVEBASTANCIKARMA.COM ‘UN YAZILI İZNİ OLMADAN HERHANGİ BİR AMAÇLA KULLANIMI KESİNLİKLE YASAKTIR. AYRICA BU SİTENİN YA DA SİTEDE SUNULAN ÜRÜNLERİN TÜREVLERİNİ YARATMAMAYI KABUL EDERSİN.
  3. YASAL UYARI: KARIZMAVEBASTANCIKARMA.COM, SİTEDE YER ALAN MALZEMELERLE İLGİLİ HİÇBİR (DİLE GETİREREK YA DA İMA EDEREK) GARANTİ VERMEZ. AYRICA WWW.KARIZMAVEBASTANCIKARMA.COM MALZEMELERİN AKTARIMININ KESİNTİYE UĞRAMAYACAĞININ YA DA MALZEMELERİN HATA İÇERMEDİĞİNİN YA DA YANLIŞSIZ OLDUKLARININ GARANTİSİNİ VERMEZ. WWW.KARIZMAVEBASTANCIKARMA.COM , SİTENİN KENDİSİNİN YA DA SİTENİN ÜZERİNDE BULUNDUĞU SUNUCUNUN VİRÜS YA DA ZARAR VEREBİLECEK BAŞKA ŞEYLER İÇERMEDİĞİNİN GARANTİSİNİ VERMEZ. YA DA VAR OLAN KUSURLARI DÜZELTECEĞİMİZİ GARANTİ ETMEYİZ. BİLGİSAYARIN İÇİN GEREKEN TAMİR YA DA HİZMET MALİYETİNİN TAMAMI DAHİL OLMAK ÜZERE BU SİTENİN KULLANIMIYLA İLGİLİ DOĞACAK ZARARLARDAN KAYNAKLANAN BÜTÜN SORUMLULUK SANA AİTTİR. BU SİTEYİ KULLANMAN SONUCU BAŞKA HERHANGİ BİR SİTEYİ KULLANMANDAN KAYNAKLANAN SORUNLARLA İLGİLİ (İSTEYEREK YA DA İSTEMEDEN) WWW.KARIZMAVEBASTANCIKARMA.COM  ‘A KARŞI HİÇBİR HAK İDDİA EDEMEZSİN, HİÇBİR İSTEKTE BULUNAMAZSIN, BÜTÜN HAKLARINDAN FERAGAT ETMİŞ SAYILIRSIN. HAKLARINDAN FERAGAT ETME KONUSUNA ÖZELLİKLE WWW.KARIZMAVEBASTANCIKARMA.COM DIŞINDAKİ BAŞKA HERHANGİ BİR SİTEDEN SATIN ALDIĞIN BİR ÜRÜN VE/YA DA HİZMETTEN KAYNAKLANAN HAK İDDİALARI, İSTEKLER VE DİĞER SİTELERDE KULLANMIŞ OLDUĞUN BİLGİLERİN GÜVENLİĞİ (KREDİ KARTI BİLGİLERİ VE BAŞKA HERHANGİ BİR BİLGİ) DAHİLDİR. EK OLARAK, DİĞER SİTELERDEKİ BAĞLANTILARIN SAĞLADIĞI İÇERİK İÇİN WWW.KARIZMAVEBASTANCIKARMA.COM  HİÇBİR SORUMLULUK KABUL ETMEZ. BU KABUL EDİLMEYEN SORUMLULUĞA BİLGİLERİN DOĞRULUĞU YA DA YASALARA UYGUN OLMASI VE BU SİTELERDE VAR OLABİLECEK VİRÜSLER YA DA DİĞER ZARARLI ŞEYLER DAHİLDİR. WWW.KARIZMAVEBASTANCIKARMA.COM  AYNI ZAMANDA DİĞER SİTELERİN, SENİN HOŞUNA GİTMEYEN BAŞKA SİTELERE BAĞLANTI OLUŞTURMASI KONUSUNDA DA SORUMLULUK KABUL ETMEZ. WWW.KARIZMAVEBASTANCIKARMA.COM   BU SİTE DIŞINDA DİĞER SİTELERDEN SATIN ALACAĞIN ÜRÜNLERİN KALİTESİNİ ONAYLAMAZ VE GARANTİ ETMEZ. BU SİTEYİ KULLANMADAN DOLAYI YA DA KULLANAMAMANDAN DOLAYI YA DA BU SİTEDEN BAŞKA SİTELERE YA DA BAŞKA SİTELERDEN BU SİTEYE OLUŞTURULMUŞ BAĞLANTILARDAN DOLAYI DOĞACAK ZARARLARIN (İHMAL, DİKKATSİZLİK DAHİL, AMA BUNLARLA DA SINIRLI DEĞİL) HİÇBİRİNDEN WWW.KARIZMAVEBASTANCIKARMA.COM  SORUMLULU TUTULAMAZ. BU SINIRLAMAYA WWW.KARIZMAVEBASTANCIKARMA.COM   ‘UN  YA DA ONU TEMSİL EDEN KİŞİLERİN YA DA FİRMALARIN POTANSİYEL SORUMLULUKLAR KONUSUNDA BİLGİLENDİRİLMİŞ OLDUĞU DURUMLAR DA DAHİLDİR. BAZI YASALAR DOLAYISIYLA BURADA SÖZÜ EDİLEN SORUMLULUK SINIRLAMALARININ HEPSİ UYGULANAMAYABİLİR. BU GİBİ DURUMLARDA, WWW.KARIZMAVEBASTANCIKARMA.COM   KAYIPLARINI VE/YA DA ZARARLARINI KARŞILAR; FAKAT BUNUN WWW.KARIZMAVEBASTANCIKARMA.COM ‘ A OLAN MALİYETİ YAPTIĞIN ÖDEMELERİN TOPLAMINI GEÇEMEZ.
  4. PARA İADESİ KOŞULLARI: SATIN ALDIĞIN ÜRÜN YA DA HİZMETTEN MEMNUN KALMADIĞIN TAKDİRDE, BELİRLENEN SÜRE İÇERİSİNDE SÖZ KONUSU ÜRÜN YA DA HİZMET İÇİN YAPTIĞIN ÖDEMENİN TAMAMINI İADE ETMEYİ KABUL EDERİZ. GERİ ÖDEME TALEBİN SADECE AŞAĞIDA BELİRLENEN SÜRELER İÇERİSİNDE KABUL EDİLECEKTİR:

* E-KİTAPLAR: SATIN ALINDIKTAN EN GEÇ 7 GÜN İÇİNDE PARANIN TAMAMI MÜŞTERİYE İADE EDİLİR.

 

  1. WWW.KARIZMAVEBASTANCIKARMA.COM 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERİN GÖRÜNTÜLEMESİ İÇİN TASARLANMAMIŞTIR. BU SİTEYE GİREREK 18 YAŞINDAN BÜYÜK OLDUĞUNU KABUL ETMİŞ SAYILIRSIN.
  2. MÜŞTERİNİN YA DA SİTEYİ KULLANAN BİR KİMSENİN, BU INTERNET SİTESİNDE BULUNAN İÇERİĞİ, ÜRÜNLERİ VE/YA DA HİZMETLERİ KULLANMASI SONUCU DOĞABİLECEK MADDİ VE MANEVİ ZARARLARIN HİÇBİRİNDEN WWW.KARIZMAVEBASTANCIKARMA.COM SORUMLU TUTULAMAZ. BU KONULARDAKİ SORUMLULUK TAMAMEN MÜŞTERİYE YA DA KULLANAN KİŞİYE AİTTİR.

 

 

Yorum Yapılmamış