MASTER JACK KİMDİR ?

21 Haziran 2017

 

 

DEĞİŞİME  HAZIRMISIN? 

 

MERHABA !  BEN MASTER JACK ,

EĞER WEB SİTEME GELDİYSENİZ  ARTIK HAYATINIZDA DERİN İZLER BIRAKACAK OLAN YENİ BİR SİZ İÇİN ADIM ATMIŞSINIZ DEMEKTİR.

BİR DEMİR DÜŞÜNÜN ONU ASLA BÜKEMEZ SİNİZ.  İŞTE KADINLARIN ARADIĞI DA BÜKÜLMEZ  DEMİR MİSALİ  ADAM GİBİ BİR ADAMDIR. VE ERKEKLERİNDE ARADIĞI HER ŞEYİ İLE ONA GÜVENEBİLECEĞİ  SAMİMİYET GÖSTEREBİLEN  VE ONU ELEŞTİRMEDEN VE DEĞİŞTİRMEYE ÇALIŞMADAN KABUL EDECEK BİR KADINDIR.

HANGİ KADINA VE ERKEĞE  SORARSANIZ SORUN BU BÖYLEDİR .

İŞTE BU YOLCULUKTA ARTIK DEĞİŞMEK İSTİYORSANIZ  KENDİNİZİ EN İYİLERDEN ÖRNEK ALARAK  EĞİTİN ÇÜNKÜ BAZEN KAYBEDECEK BİR DAKİKANIZ BİLE OLMAZ HAYATTA.

NE DEMEK İSTİYORUM ?

BAZEN ÖĞRENDİĞİNİZ BÜTÜN BİLGİLER SADECE KOPYALA YAPIŞTIR BİLGİLERDİR . OKURKEN TAT BİLE ALAMAZSINIZ ÇÜNKÜ KİŞİNİN KENDİ TECRÜBESİ DEĞİLDİR.

AMA BAZENDE OKURKEN İŞTE BU DERSİNİZ VE TÜM EKSİK YÖNLERİNİZİ GÖRÜRSÜNÜZ VE ÖĞRENİRSİNİZ ÇÜNKÜ ÖĞRETİLER TAMAMEN YAŞANMIŞ VE CANLI ÖRNEKLERDİR . GÜZEL KIZLARLA VE ERKEKLERLE  BİR ARADA İKEN YAŞAYACAĞINIZ HER AMA HER ŞEYDİR.

İŞTE TAM OLARAK İHTİYACINIZ OLAN BU …

BU ARADA  BEN  KADIN ERKEK İLİŞKİLERİNDE SİZE BÜTÜN ARADIĞINIZ BİLGİLERİ SUNMAK İÇİN BU WEB SİTESİNİ YAŞANMIŞ OLAYLARDAN YOLA ÇIKARAK HAZIRLADIM. 

BİR ŞEYİ BİR KERE YAŞARSANIZ TESADÜF DİYEBİLİRSİNİZ … PEKİ YA AYNI ŞEYİ İKİ KERE YAŞARSANIZ BUNA NE DERSİNİZ? BU DAMI TESADÜF?  PEKİ YA AYNI ŞEYİ ÜÇ KERE YAŞARSANIZ ONA NE DERSİNİZ?  TESADÜF MÜ ? YOKSA KADERİNİZİ KENDİNİZ Mİ YÖNLENDİRİYORSUNUZ? 

O HALDE AYNI ŞEYİ YAŞAMAK İSTEMEYENLERE KİTAPLARIM REHBERLİK EDECEKTİR HEMDE YAŞANMIŞ BİLGİ VE  ÖRNEKLERLE KURGUSAL BİLGİLERLE  DEĞİL…

KİTAPLARIMI OKUYUNCA KENDİNİZİ BULACAKSINIZ VE NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ÇOK DAHA İYİ ANLAYACAKSINIZ…

 

Sevgilerimle ,

Master Jack

 

 

 

Yorum Yapılmamış