Online flörtün incelikleri nelerdir ?

9 Mayıs 2018

Online flörtün incelikleri nelerdir ?

Sadece En İyi Fotoğraflarınızı Seçin !

Sadece en iyi fotoğraflarınızı seçmeniz gerekir .

Bir çok flört sitesinde 5-8 arası foto koymanıza müsaade edilir.

Ve bu sosyal ağlarda ise oldukça fazladır .

Her iki şekildede kız sizi görüp hakkınızda bir fikir edineceği için en çekici fotoğraflarınızı koymanız sizin yararınıza olacaktır.

Bunu yapabilmek için  www.hotornot.com  da fotolarınızı ekleyip en çok oylanan fotoğrafınızı seçebilirsiniz .

Yada  www.okcupid.com/mybestface   sitesini gözden geçirebilirsiniz.

Yada bir bayan arkadaşınızdan en çekici fotoğraflarınız arasından seçim yapmasını sağlayabilirsiniz.

Bu gibi siteler ve arkadaşlarınızın tavsiyesiyle profilinize hangi fotoğraflarınızı koyacağınız konusunda seçim şansınızı ve başarı oranınızı arttırmış olursunuz.

Fotoğraflarınızda Neşeli Olun ve Gülün !

Fotoğraflarınızda çılgınlar gibi gülmeyi unutmayın !  Profilleri gezerken bazı erkeklerin profil fotolarına dikkat ettiğimde hangi fotoğrafları olursa olsun hep aynı yüz ifadesiyle baktıklarını farkediyorum .

Fotoğraflar farklı olabilir ama hep aynı yüz ifadesi var .

Buda bir profilde bir çok fotoğraf olmasına rağmen kişinin aynı yüz ifadesi sergilemesi tek açıdan bir görüntü sağlaması gibidir.

Yani hep aynı yüz ifadesi  hiçbir his yansıtmıyor ve çok sıradan .

Bu gibi fotoğraflar bir kadına kişiliğiniz açısından neyi yansıtabilir ?

Kişiliğinizi yansıtan çeşitli fotoğraflar profilinize eklemeniz gibi yüz ifadelerinizinde aynı olmaması ve dinamik bir insan olduğunuzu göstermeniz gerekir.

Neşeli ve çılgınlar  gibi eğlendiğinizi gösteren fotoğraflarınız sizin kendinizi çok ciddiye almadığınızı göstereceğinden kadınlar bu gibi fotoğrafları inanılmaz çekici bulurlar .

Sosyal Tarafınızı Yansıtın !

Fotoğraflarınızda sosyal tarafınızı gösterin . Bu genellikle online flört sitelerinden ziyade sosyal ağlarda daha çok önemli olan bir şeydir.

Bir kadınla sosyal ağlarda tanışmak için sizin sosyal biri olduğunuzu göstermeniz önemlidir .

Bu gibi sosyal ağlarda ise arkadaşlarınız ve diğer kız arkadaşlarınızla birlikte çekilmiş fotoğraflarınızın olması gerekir.

Burada dikkat etmemiz gereken konu ise sosyal ağların açıkça insanların birbiriyle tanışıp  çıkmasını yani flört etmesini amaçlayan siteler olmadığı için bu gibi sitelere biraz farklı bir şekilde yaklaşmanız gerekir.KAMPANYA  9 LU  SET : 

1254 sayfa

Kızlarla Konuşma Sırları  + Online Flört Ve Tüm Sırları  +  Flört Teknikleri Tüm Sırlar ( Erkekler İçin) Kızlarla Tanışma Sırları  +   Kızlarla Telefon Ve Mesajlaşma Teknikleri  + Eski Sevgiliyi Geri Kazanın Karizma Ve Baştan Çıkarma Sanatı   +  Alfa Erkek Ve Kadınları Baştan Çıkarmanın Tüm Sırları  + Evliliğini Ve İlişkilerini Canlı Tut 

923 TL      154 TL Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir