Online Mesajlaşma

1 Kasım 2017

Online Mesajlaşma

Bir kıza hiç uzun bir online mesaj yazıpta kısa bir mesaj aldığınız oldu mu ?

Bu durum sanki   konuşmaya devam ettirmek için  çok zorluyormuşsunuz gibi gelen bir andır .

Bu durum ayrıca , çok can sıkıcıdır.

Bu genellikle kızla daha iletişiminizin ilk aşamalarında  sizin iletişimi çok fazla zorladığınız anlamına gelir .

Aslında kızlar ilgilenmediği erkekleri geri püskürtebilmek için sessiz tavır sergilerler yada tek kelimelik  evet yada hayır gibi kısa yazılar yazarlar .

Bu gibi bir durumun üstesinden gelebilmek için çeşitli yollar vardır . Ya kısa mesaj yazan kızı potansiyel flörtleriniz arasından çıkarırsınız  

Yada ,  kızın size ısınmasını sağlarsınız .

Peki kızın size ısınmasını nasıl sağlarsınız ? 

Eğer profiliniz oldukça çekici bir profil ise aslında  kız sizinle biraz daha konuşmaya ve sizi tanımaya istekli olacaktır .

Ama profiliniz  yeterince çekici değilse kız sizin profilinize bakıp çıkacak ve sizinle fazla ilgilenmek istemeyecektir. 

Bu yüzden , önce profiliniz üzerinde çalışmanız ve çekici bir çok özelliği profilinizde bir araya getirmeniz ve kızın sizi tanımak istemesini sağlamanız gerekir .

Bir çok profilde gördüğüm en olumsuz şey  , erkeklerin çoğunun fotoğraflarında yanlız bir görüntü vermeleri ve çekicilikten çok uzak fotoğraflar kullanmalarıdır ayrıca , yüz ifadelerinin çok düz ve ifadesiz olmasıdır . 

Daha fazla bilgiyi yakında çıkacak online flört kitabımızdan okuyabilirsiniz. KAMPANYA  8 Lİ  SET : 

974 sayfa

Kızlarla Konuşma Sırları  + Online Flört Ve Tüm Sırları  +  Flört Teknikleri Tüm Sırlar ( Erkekler İçin)+ Kızlarla Tanışma Sırları  +   Kızlarla Telefon Ve Mesajlaşma Teknikleri  + Eski Sevgiliyi Geri Kazanın +Karizma Ve Baştan Çıkarma Sanatı   +  Alfa Erkek Ve Kadınları Baştan Çıkarmanın Tüm Sırları 

814 TL      149 TL Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir