Partnerler Arasında Nasıl Puan Kazanılır

15 Aralık 2017

PARTNERLER ARASINDA NASIL PUAN KAZANILIR

Bir erkek , partneri için büyük bir şey yaptığında  mesela , ona bir araba aldığında  yada onu tatile çıkardığında  partnerinin gözünde puanının yüksek olduğunu düşünür.

Ve küçük bir şey yaptığında mesela ,  arabanın kapısını açtığında ,ona bir çiçek aldığında yada onu kucakladığında , partnerinin gözünde aldığı puanın küçük olduğunu düşünür.

Bu şekilde puan vermeye  bakarak , partnerini en iyi,  zamanını , enerjisini ve dikkatini  daha büyük şeyler yapmaya odaklayarak  mutlu edebileceğini düşünür.

Bununla birlikte , bu işe yaramaz çünkü kadınlar farklı şekillerde puan verirler.

Bir kadın puan verirken ,   partnerinin yaptığı şeyler ne kadar büyük yada küçük olursa olsun her biri bir puan dır.

Her bir yapılan şey eşit değere sahiptir .Yapılan şeyin büyüklüğü yada küçüklüğü ise fark etmemektedir.

Bir erkek ise  bununla birlikte  yaptığı küçük bir şey için bir puan aldığını ve büyük bir şey için ise  otuz puan aldığını düşünür.

Kadınların puan verme yöntemlerinin farklı olduğunun farkında olmadığı için  doğal olarak enerjisini bir yada iki büyük şeye odaklar.

Erkeğin partneri hakkında farkında olmadığı şey   kadınların puanlamada büyük yada küçük şeylerin hepsine bir puan verdikleridir.

Bu konuda daha fazlasını evlilik terapisti adlı yakında çıkacak e-kitabımızda okuyabilirsiniz. KAMPANYA  9 LU  SET : 

1254 sayfa

Kızlarla Konuşma Sırları  + Online Flört Ve Tüm Sırları  +  Flört Teknikleri Tüm Sırlar ( Erkekler İçin) Kızlarla Tanışma Sırları  +   Kızlarla Telefon Ve Mesajlaşma Teknikleri  + Eski Sevgiliyi Geri Kazanın Karizma Ve Baştan Çıkarma Sanatı   +  Alfa Erkek Ve Kadınları Baştan Çıkarmanın Tüm Sırları  + Evliliğini Ve İlişkilerini Canlı Tut 

923 TL      154 TL Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir